Pisanie techniczne
Przekształcimy wiedzę Państwa organizacji w dobrze napisany tekst, który spełni swoją funkcję oraz formalne wymagania wynikające z przepisów. Będzie nośnikiem informacji dla użytkowników, pracowników oraz obecnych i potencjalnych klientów.

Eksperci każdej firmy z pewnością najlepiej rozumieją jej produkty, usługi i procesy. Nie zawsze jednak potrafią przekazać tę wiedzę w formie zrozumiałej dla odbiorców, którzy muszą ją dopiero zdobyć. Bardzo istotny jest także koszt czasu pracy ekspertów.

My proponujemy usługę, która polega na efektywnym pozyskiwaniu od Państwa specjalistów potrzebnych informacji i przekształcaniu ich w wysokiej jakości tekst o zadanym przeznaczeniu.

Tworzenie dokumentacji jest dla ekspertów tylko dodatkowym obowiązkiem — i to niekoniecznie tym najbardziej lubianym. My zrobimy to chętnie i sprawnie, wspólnie z Państwa zespołem dbając o spełnienie wymagań wynikających z przepisów oraz praktycznych potrzeb użytkowników.

Nasz zespół oferuje wyjątkową kompozycję umiejętności, wykształcenia i doświadczenia, dzięki której:

  • Jesteśmy w stanie w krótkim czasie zrozumieć istotę skomplikowanych problemów.
  • Potrafimy zadbać o organizację treści, precyzję wypowiedzi, spójność stylistyczną i jakość językową.
  • Mamy świadomość wymagań formalno-prawnych dotyczących dokumentacji produktów i systemów zarządzania jakością.
  • Świetnie znamy tajniki internacjonalizacji, lokalizacji i globalizacji, więc stworzymy treści gotowe do tłumaczenia i wdrożenia globalnego.

Co możemy napisać?

Jak pracujemy?

Porozmawiajmy!