Sektor biomedyczny

Firma Ryszard Jarża Translations, jako jedna z nielicznych na świecie, oferuje tłumaczenia biomedyczne objęte systemem zarządzania jakością certyfikowanym na zgodność z normą ISO 13485 oraz wsparte wyjątkowo silnym, własnym zapleczem merytorycznym.

Do zespołu pracowników firmy Ryszard Jarża Translations należą inżynierowie biomedyczni, biotechnologowie i eksperci, którzy ukończyli studia podyplomowe w dziedzinie badań klinicznych i tłumaczeń medycznych. Sam założyciel firmy, Ryszard Jarża, ukończył inżynierię biomedyczną na Politechnice Wrocławskiej. Zaplecze doradcze naszej firmy tworzą pracownicy naukowo-dydaktyczni polskich uczelni, w tym osoby z tytułami profesorskimi.

Tłumaczymy dokumentację wyrobów medycznych, dotyczące ich treści marketingowe oraz oprogramowanie medyczne. Mamy również wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu dokumentacji badań klinicznych.

Niemal wszystkie tłumaczenia z tych dziedzin są weryfikowane w Polsce przez specjalistów wskazanych przez klienta. Potrafimy konstruktywnie współpracować z weryfikatorami i zawsze staramy się, by proces weryfikacji wnosił jak największą wartość zarówno do bieżącego projektu, jak i wszystkich następnych.

Wdrożyliśmy procedury zarządzania ryzykiem oraz system zarządzania jakością certyfikowany przez niezależne podmioty. W kontekście nowych rozporządzeń MDR i IVDR nasza oferta może być szczególnie interesująca dla producentów i importerów wyrobów medycznych oraz dla autoryzowanych przedstawicieli producentów.